1 2 3 4 5 6 7
 Sennheiser uvádí první z nové generace sluchátek pro profesionální hudebníky - IE 40 PRO. Sluchátka s technologií True Response jsou určena pro bezdrátový zpětný odposlech, neboli In-Ear Monitoring (IEM). Více ..
 

Recenze na DVD 820

07. 08. 2018
 Na stránkách renomovaného portálu hifiroom.cz si můžete přečíst mimořádně precizní recenzi DAC a sluchátkového zesilovače HDV 820. Více ..
 
 Sennheiser uvádí na trh převratnou novinku pro záznam zvuku k videu v mobilním telefonu - MemoryMic. Špičkový všesměrový bezdrátový mikrofon bez výpadků signálu při jakékoli vzdálenosti. Více ..
 
 Sennheiser dnes vydal nový firmware pro integraci bezdrátového systému Digital 6000 do mixážních pultů Yamaha CLQL. Firmware verze 2.1.9 mimo jiné umožňuje zobrazení důležitých parametrů D 6000 přímo na obrazovkách mixážních pultů.
 Více ..
 
 Sennheiser vydává novou verzi firmware pro rozhraní DANTE u přijímače bezdrátových mikrofonů EM 9046 Více ..
 
 Již 20 let spolupracuje Sennheiser s lodní přepravní společností s názvem AIDA, která nabízí svým klientům řadu luxusních nezapomenutelných zažitků na vlnách moří a oceánů. Součástí jejich pestrého programu na lodích jsou i divadelní předstvení, při níž účinkující využívají řady Sennheiser Digital 6000. Více ..
 
 V krásných prostorách Galerie Langhans v pražské prodejně Foto Škoda se konal již druhý workshop pro kameramany, použivající digitální fotoaparáty Panasonic Lumix. Více ..
 

Sennheiser na ESC 2018

08. 06. 2018
 Jak jsme již zmiňovali na našem Facebooku, Sennheiser opět zajistil perfektní zvuk na pěvecké soutěži Eurovision Song Contest. Více ..
 
 Včera se v letním kinu Houštka u Staré Boleslavi konala tradiční akce pro zvukaře - DEMO 13, kterou každoročně pořádá firma Prodance. Na této akci jsme poprvé v ČR představili (s velkým ohlasem :-) novou generaci bezdrátových mikrofonů Sennheiser evolution wireless G4. Mikroporty ew G4 budou v prodeji od letošního června (samozřejmě ve frekvenčních pásmech mimo II. digitální dividendu), tak se už můžete těšit! Více ..
 
 Sennheiser připravuje uvedení nových profesionálních klopových a hlavových mikrofonů - řadu Essential. Více ..
 

1 2 3 4 5 6 7
 
 
 
Sennheiser Czech Republic & Slovakia Sennheiser.cz Youtube
 
© Panter spol. s r. o. 2012
  • Připoj se na:
  • Sennheiser Czech Republic & Slovakia
  • Sennheiser.cz Youtube